KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Punkt w Pełczyskach

 


Punkt Przedszkolny w Pełczyskach jest placówką publiczną czynną w godzinach 9.00-14.00, do której uczęszczają dzieci w wieku 3,4,5,6 lat.

W punkcie znajduje się duża, przestronna i kolorowa sala podzielona na część przeznaczoną do zabawy oraz część przeznaczona do zajęć. Sala wyposażona jest w nowe stoliki i krzesełka oraz kąciki zainteresowań. W części zabawowej znajdują się atrakcyjne zabawki, różnego rodzaju klocki konstrukcyjne, pomoce dydaktyczne.  

Salę ozdabiają tablice tematyczne oraz wytwory plastyczno-techniczne wykonane przez dzieci.

W punkcie znajduje się łazienka dla dziewczynek i chłopców dostosowana do potrzeb dzieci.

Na terenie przedszkola znajduje się atrakcyjny dla dzieci plac zabaw, boisko przedszkolne, ogród, w którym rosną drzewa, krzewy oraz kwiaty.

W placówce zatrudniona jest wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która chętnie uczestniczy w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego.

Pracujący w punkcie przedszkolnym nauczyciele prowadzą zajęcia dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci. Rozwijają zainteresowania dzieci poprzez udział w bliższych i dalszych wycieczkach, w konkursach i uroczystościach.

W punkcie przedszkolnym przedszkolaki biorą udział w miesięcznych audycjach muzycznych i spotkaniach z teatrzykiem. Wyjeżdżają do teatru i kina oraz do ciekawych miejsc.

Ważnym podmiotem punktu są rodzice, którzy aktywnie uczestniczą w życiu placówki. Pomagają przy organizacji uroczystości przedszkolnych i różnych wycieczkach. Chętnie uczestniczą w tych uroczystościach i zajęciach otwartych.